Consultation for YemenConsultation for Yemen, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Yemen; Türkiye’ de bulunan Yemen Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Yemen vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Yemen temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Yemen Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Yemen Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Yemen temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Yemen seyahatin de bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Yemen vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.
 

Consultation for Yemen web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Yemen web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Yemen web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.
 

Consultation for Yemen‘ e dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.

 

Consultation for Yemen